Ne Aramıştınız ?

0216 505 11 40
info@gloryparasayma.com

G+D BPS C1 Para Sayma Makinesi

Esnek, güçlü ve sağlam:BPS C1 bir banka şubesi veya nakit merkezinin istediği herşeyi Sunabilen bir banknot işleme sistemidir.Bu banknot işleme sistemi çok yönlü ve kullanımı kolaydır.
Operasyonda yüksek seviyede verimlilik sunar:yüksek sınıf yüksek sınıf güvenlik/gerçeklik kontrolü,hızlı sıralama, çoklu para birimi ve on para birimine kadar hızlı işleme sağlar.BPS C1 birçok uygulama için kolayca konfigüre edilebilir;seri numarası ve barkod okuma gibi.Dakikada 1.300 banknot sayma ve 1.050 banknota kadar gerçeklik / güvenlik doğrulama, fitness algılama, seri numarası ve barkod okuma, kompakt yapıda hızlı ve güvenilir bir sistemdir.Manuel ayarda üç farklı hız ayarı vardır.

NAKİT İŞLEME SÜREÇLERİNDE

EN YÜKSEK VERİMLİLİK

EVRENSELLİK

BPC C1 nakit işleme operasyonu için mükemmel bir katkı sağlar. Çok iyi,çokyönlü, kullanışlı ve kullanımı kolaydır

kullanım alanları;banka şubeleri,nakit operasyon merkezleri,merkez bankaları,özel işletmeler,CIT taşıma firmaları, döviz büroları, resmi kurumlar ve perakende sektörüdür.Düşük işleme maliyeti ile mükemmel sonuç sağlar.

BİREYSEL KONFİGÜRASYON

Ayrıca on ülke para birimine kadar, gerçeklik kontrolü,seri numarası ve barkod okuma,harici bir yazıcıya döküm alma gerçekleştirebilir.

KOLAY KULLANIM

BPS C1´in kullanımı ve anlaşılması kolaydır, iki farklı kullanıcı tarafından paralel olarak kullanımı ile yüksek verimlilik sağlar. Ergonomik tasarımı hızlı çalışmayı garanti eder.

YÜKSEK VERİMLİLİK


BPS C1 kompakt, sağlam ve güçlüdür. Yüksek verimlilik ve kullanım kolaylığı ile birleşir. Nakit yönetimi yazılım sistemleri, BPS Connect, Compass VMS ve BPS Conncet Casino ile entegre edilebilir.

DAKİKADA 1,300 BANKNOT

BPS C1 dakikada 1.300 banknot sayar.Bu da nakit işleme süreçlerinde banka şubeleri backofficelere büyük destel sağlar.

Nakit yönetimi süreçler için daha fazlasını yap

G+D Currency Technology güvenli sensör teknolojisi ile size destek olur,ayrıntılı süreç bilgisi ve seçilen BPS sistemleri ve uzaktan güncelleme,yükseltme, izleme ve tanı içeren destek hizmetleri sağlar.


Teknik Özellikler

Müşteri Hattı
İstiklal Mah. Mihraç Sok. No:14/C Ümraniye/İstanbul
Telefon
0532 252 82 73