Ne Aramıştınız ?

0216 505 11 40
info@gloryparasayma.com

G+D BPS C2 Para Sayma Makinesi

BPS® C2 ürün ailesi: tüm çeşitlerinde üstün performans

Kompakt masa üstü segmentinde BPS® C2 ürün ailesi, üstün üretkenlik, en üst düzeyde güvenlik ve çok yüksek düzeyde kullanıcı dostu olan kompakt, çekici bir tasarım sunar. Ek olarak, üç değişken seçeneği ve çok çeşitli konfigürasyonlar, sistemlerin nakit sürecinizin verimliliğini tamamen yeni bir düzeye taşıyacak özel gereksinimleri karşılamasını sağlar.

İster nakit merkezinde, ister kumarhanede veya bir banka şubesinin arka ofisinde kullanın, üretkenliğinizi artırmak ve sizi gelecekteki banknot işleme zorluklarına hazırlamak için hangi BPS® C2 sisteminin en iyi seçim olduğunu öğrenin.

Yeni nesil sensörlerle G+D, kompakt masa üstü sistemler sınıfında yeni ölçütler belirliyor. BPS® C2´nin yüksek verimi, üretkenliğin önemli ölçüde artırılabileceği anlamına gelir. En son teknolojilerin kullanımı ve G+D´nin masaüstü sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimi fark yaratır. Bugün olduğu kadar gelecekte de sürdürülebilir rekabet gücünün temellerini keşfedin.

Tek platform – çok sayıda avantaj


Yeni BPS® C2 ailesi, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz sistemi seçebileceğiniz bir platformdur - gerekli uygulamaya göre uyarlanmış ve işletmeniz için optimize edilmiştir. Her sistem, sayım, sıralama, kimlik doğrulama ve hatta seri numaralarını okurken bile hassasiyeti tutarlı hız ile birleştirir.

Bir bakışta avantajlar

* Daha fazla kullanım kolaylığı: Akıllı yazılım mimarisi, basit ve sezgisel bir işlem sağlar
* Daha fazla üretkenlik: Seri numaralarını sayarken, sıralarken, doğrularken veya okurken sürekli olarak 1.050 BN/dak yüksek hız (tüm bölgelerde mevcut değildir)
* Daha fazla güvenlik: Üstün birinci sınıf sensörler – hızlı, güvenilir ve hassas
* Gelecekte daha fazla uygulanabilirlik: Çok sayıda olası arayüz, BPS® C2 sistemlerinin ilgili sistem ortamına mükemmel bir şekilde entegre olmasını sağlar. Son teknoloji araçlar, uygulamalar ve web hizmetleri, daha da verimli ve uygun maliyetli süreçlere olanak tanır.

BPS® C2-2
Olağanüstü performans kompakt boyutla buluşuyor


BPS® C2-2, en kompakt haliyle verimlilik sunar. İki çıkış bölmesi, mezhep, yön veya uygunluk ve gerekirse kumarhane uygulaması için biletler gibi sıralama için bir dizi seçenek sunar. Dahası, sınıfındaki en iyi sensörler, kimlik doğrulama ve uygunluk tespiti için maksimum güvenilirliği garanti eder. Bu, BPS® C2-2´yi ticari bankalar, perakendeciler, nakit taşıma şirketleri ve kumarhaneler için en yüksek performans ve yüksek derecede değişkenlik için ilk tercih haline getirir.

Mükemmel ürün tasarımı ve benzersiz kullanıcı dostu olması nedeniyle BPS® C2-2, Alman Tasarım Ödülü 2018 ile onurlandırıldı.

C2 Teknik Özellikler PARA SAYMA MAKİNESİ

Müşteri Hattı
İstiklal Mah. Mihraç Sok. No:14/C Ümraniye/İstanbul
Telefon
0532 252 82 73