Ne Aramıştınız ?

0216 505 11 40
info@gloryparasayma.com

G+D BPS ProNote 1,5F Para Sayma Makinesi

Nakit merkezleri, bankalar, perakendeciler  ve kumarhanelerin hepsinin banknot  sayma, tasnif etme, sahte para tespiti,  banknotların uygunluk kontrolü gibi son  derece zorlu gereksinimleri karşılaması  gerekiyor. Sayım ve tasnif makineleri,  mümkün olduğunca verimli, düşük maliyetli  ve kullanıcı dostu olmalıdır.  Zor bir işe mi kalkıştınız? ProNote 1.5F ile  zor iş yoktur. Olağanüstü teknoloji,  maksimum işletim kolaylığı, mutlak  güvenilirlik ile dakikada 1300 banknotluk  hız, bu sistemi çok kompakt masaüstü  sistemler arasında üstün kalite bir ürün  yapmaktadır  Tüm bunlar ne kadar alan kaplıyor? Sadece 335 x 280 x 270 mm  boyutlarında olması ProNote 1.5F´yi sınıfının en küçük cihazlarından  birisi yapmaktadır

HIZLI VE VERİMLİ

Dakikada 1.300 banknot ile ProNote 1.5F cihaz segmentine göre sıra dışı bir sayma ve tasnif hızına ulaşmaktadır. Ayrıca, sahte, tanımlanamayan veya uygunluğunu yitirmiş banknotlara yönelik ret bölmesi, sistemin kesintisiz performans sunmasını sağlamaktadır.

GÜVENİLİR VE GÜVENLİ

En ileri sensör teknolojisi şunları mümkün kılmaktadır: ProNote 1.5F, sayma, doğrulama, seri numarası okuma ve uygunluk tasnifi gereksinimlerini azami hassasiyet ile karşılamaktadır. İsteğe bağlı bir harici LCD ekran ile makbuz yazıcISI, hesaplama işlemlerini müşteriler açısından daha da şeffaf hâle getirmektedir.

KULLANICI DOSTU VE YERDEN KAZANDIRAN

Net, programlanabilir kullanıcı arayüzü ve jog kadrani butonuyla sistemin kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Aynı zamanda ProNote 1.5F´nin ihtiyacı olan alan son derece küçüktür (tabanı: 260 x 280 mm). Sadece 10 kg ağırlığında olduğundan, pratik taşıma tutamağını kullanarak elde taşıması da son derece kolaydır.

ESNEK VE GELECEĞE UYGUN

Kolay, hızlı güncelleme seçenekleriyle ProNote 1.5F, işleme sırasında otomatik olarak tespit edilen 40 farklı para birimine kadar yapılandırılabilmektedir. Para birimi güncellemeleri veya gelecekte yapılacak diğer iyileştirmelere de hazırdır.

Pronote 1.5F Para Sayma Makinesi

 

Müşteri Hattı
İstiklal Mah. Mihraç Sok. No:14/C Ümraniye/İstanbul
Telefon
0532 252 82 73