Ne Aramıştınız ?

0216 505 11 40
info@gloryparasayma.com

Glory 220 Para Sayma Makinesi

 Firmamız bünyesinde bulunan Glory 220 Para Sayma Makinesi ürünlerini en uygun fiyatlardan sizlere sUNMAKTADIR

çağımız  işlerimizi kolaylaştıran teknolojik ürünler çağıdır. Parayla ilgili   işlerimizi GLORY GFS-220  yüksek hızı sayesinde çok kolay çözüm sağlar. hem ekran büyüklüğü hem seri sayımı ile finans işlerinizi kolayca çözer. sahte kontrolde yüksek başarıya sahiptir. yerinde servis hizmeti bir telefon uzağınızdadır. ünitesinde bulunan yirmi çeşit parayı karışık olarak sayar, isterseniz tasnif eder, otomatik desteleme proğramıyla desteler, para seçmeden hafızasına yüklü yirmü ülke para birimini kolayca sayabilir. ayrıca altı para birimini aynı anda sayma özelliğine sahiptir. sahte ve hatalı parayı red gözüne atar. iki tuşla kullanım kolaylığına sahiptir.  kapak sayesinde sizi para tozundan korur.

İşlem doğruluğu, güvenilirliği ve üst düzey kullanıcı deneyiminin önemli olduğu masaüstü nakit işleme uygulamalarında büyük dönüşüm

Verimlilikte artışın yanısıra nakit işleme maliyetlerinde sağlanacak tasarruf, banka şubeleri, döviz büroları, nakit merkezleri ve perakende mağazaları gibi, nakit işlenen değişik noktalarda kilit önem içeren belirleyici faktörlerdir.

Müşteri Hattı
İstiklal Mah. Mihraç Sok. No:14/C Ümraniye/İstanbul
Telefon
0532 252 82 73