Ne Aramıştınız ?

0216 505 11 40
info@gloryparasayma.com

Glory USF200 Banknot İşleme Makinası

Glory markasına ait USF200 modeli hem küçük hemde verimli bir üründür. Doğru banknot sıralayıcı ürünü arayanların Glory USF-200´ü tercih etmesi gerekir. Nakit para işleme süreçlerinizi doğru yönetmek ve hizmetleri sunan personellerin performansına etkisi ile bilinen bu ürün kullanıldığı tüm işletmelerde verimliliği arttırmaktadır. Özellikle banka şubeleri ve döviz büroları için düşük bir gürültü emisyonu bulunan bu ürün sizin için en ideali olacaktır.

Glory USF200 Banknot İşleme Makinası

Dünya üzerinde yer alan nakit çevrimi ile beraber Merkez bankalarındaki süreçler daima değişebilmektdir. Özellikle nakit çevriminde kaliteye göre tasnif yolu giderek artış gösterdiği günümüzde nakitin heryerde bulunuyor olabilmesi ihtiyacı ve yeni merkez bankası düzenlemeleriyle birlikte operasyonel maliyetlerin artması neticesinde firmalara ve kurumlara mali zorluklar oluşmaktadır.

Glory USF200 Banknot İşleme Makinası Bazı Özellikleri

İLERİ SEVİYE ŞÜPHELİ PARA TESPİTİ ÖZELLİĞİ

Üründe bulunan özel teknoloji ile yer alan yeni nesil sensörler sayesinde USF 200 markalı bu ürün diğerlerine göre çok çok yüksek bir doğruluk ve tespit imkanını sizlere sunuyor.

"DESTE İTİCİ" ÖZELLİĞİ

Glory markasının bu eşsiz ürünü rakiplerine nazaran masanızda çok daha ufak bir yer kaplar. Yenilikçi özellikleri bulunan üründe banknotların belirlenen adete ulaşması ile beraber "DESTE İTİCİ" özelliği devreye gider ve banknotların ileri itilmesiyle beraber düzenli bir şekil alınması sağlanır.

UYUMLU / FERSUDE BANKNOT TASNİFİ ÖZELLİĞİ

USF-200 Modelinde yer alan tasnif kriterlerine uygun olan tek geçişte iki farklı göze FIT / UNFIT yani uygun yada fersude ayrımı son derece kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

DEV DOKUNMATİK EKRAN

Üründe sizlerin kullanım kolaylığı için tüm detaylar düşünülmüştür. Kullanıcıların mesajlarını yer aldığı ve işlem bilgilerinin rahat görünebildiği dev ekran sizlere sunuluyor. Tam 7" boyutunda yer alan renkli ve dokunmatik ekran bu üründe sizlere sunulmaktadır.

DÜŞÜK GÜRÜLTÜ ÖZELLİĞİ


Üründe yer alan düşük gürültü ile çalışma özelliği sayesinde banka şubeleri ve döviz büroları için muhteşem bir üründür. Düşük gürültü seviyesi, frekans aralarındaki değişiklikler ve gelişmiş mekanik tasarımları sayesinde ürün %50 daha sessizdir.

PSM Elektronik olarak para sayma makineleri alanında en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek ve fiyat teklifleri almak için hemen bizi arayın.
Sizlerde PSM Elektronik firmasının sizlere web sitesinde tanıttığı bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilmek adına incelediğiniz sayfada yer alan TEKLİF AL butonunu tıklayabilir ve anında ilgili ürün ile alakalı talebinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hattı
İstiklal Mah. Mihraç Sok. No:14/C Ümraniye/İstanbul
Telefon
0532 252 82 73